Warsztaty z Malarstwa Olejnego
z Wolodymirom Kowalowym
Środa 5/06 | 18:00 | 160 zł
Podczas trzygodzinnej sesji stworzysz swój własny obraz od podstaw. Żadne umiejętności artystyczne nie są wymagane. Temat jest dowolny, więc możesz wcielić swoje pomysły w życie i puścić wodze fantazji!

Nie masz doświadczenia? Nie ma problemu! Mała grupa pozwala uzyskać maksymalną uwagę i wsparcie doświadczonego nauczyciela.
Jak odbywają się nasze warsztaty?
Teoria i indywidualne podejście
Na warsztatach poznasz podstawy teoretyczne i nauczysz się praktycznych umiejętności.

Prowadzący doradzi i pomoże w budowaniu kompozycji oraz pracy z formą i kolorem.
Tworzenie obrazu od podstaw
Pod koniec warsztatu otrzymasz unikalny obraz, który stanie się doskonałą ozdobą każdego wnętrza.
Miejsce, w którym można znaleźć nowych przyjaciół
Na naszych warsztatach zawsze panuje pozytywna atmosfera komunikacji i spotkania z różnymi, ciekawymi i kreatywnymi ludźmi, którzy mogą inspirować swoimi twórczymi i życiowymi doświadczeniami.
Volodymir Kovalov
Professional artist
Volodymyr Kovalov jest ukraińskim artystą urodzonym w Charkowie. Od ponad 18 lat głównym tematem prac Volodymyra jest życie i kompozycje figuratywne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z plamami, teksturą i kolorem, artysta z łatwością osiąga materialność, która czasami przesłania ukryte znaczenie niewidocznych powiązań między przedmiotami a historiami życia nie tylko ich właścicieli, ale także osobistych historii artysty i nastrojów społecznych itp.

W świecie napędzanym technologią kompozycje Volodymyra przypominają nam o naszych korzeniach. Zwraca uwagę widzów na przedmioty gospodarstwa domowego, które obecnie stanowią artefakty domowe, i przypomina nam o związku między człowiekiem a naturą.
Referencje
Oto kilka referencji, które Volodymir wybrał, aby Cię zainspirować!
Certyfikat podarunkowy
Nie wiesz co podarować swoim bliskim lub znajomym w prezencie? Warsztaty malarstwa olejnego to uniwersalny prezent, który przypadnie do gustu wszystkim kreatywnym osobom. Aby zamówić wypełnij formularz, a nasz administrator skontaktuje się z Tobą!
Najczęściej zadawane pytania
Jeśli nadal masz jakieś pytania - napisz do nas na welcome@stakkato.pl lub zadzwoń pod numer +48 501 829 139
Warsztaty z malarstwa olejnego
5 czerwca, 18:00 | STAKKATO ART SPACE | 160 zł
By completing this form, in accordance with the requirements art.6 ust.1 pkt. a i art.9 ust.2 pkt.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), I confirm my consent to the processing of my personal data entered in the form.
Aby zapisać się na warsztaty, wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo
+48 501 829 139
welcome@stakkato.pl
Made on
Tilda