Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Jesteśmy klastrem kulturalnym, w którym sztuka ożywa i rozwija się każdego dnia. Oto główne tezy, które opisują naszą przestrzeń:

Różnorodność wydarzeń: Oferujemy szeroką gamę wydarzeń kulturalnych, w tym koncerty, wystawy, wykłady, warsztaty i spotkania ze znanymi ludźmi. Zawsze mamy coś ciekawego i ekscytującego dla każdego.

STAKKATO Music jest projektem muzycznym obejmującym szkołę muzyczną, w której można uczyć się wokalu, gry na gitarze, pianinie i perkusji oraz profesjonalne studio nagrań, w którym można tworzyć własną muzykę i nagrywać utwory.

Przytulny bar: Zrelaksuj się i ciesz się atmosferą w naszym przytulnym barze. Można tu delektować się autorskimi drinkami i koktajlami, specjalną kawą lub kawą alternatywną. Ponadto oferujemy przestrzeń do spotkań dla różnych społeczności, w których udział jest całkowicie bezpłatny.

Nasza misja - zostać miejscem, w którym sztuka i muzyka ożywają, inspirują i łączą ludzi.
Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym każdy może znaleźć swoje miejsce i wyrazić swoją twórczą indywidualność. Chcemy wspierać i promować sztukę i muzykę, zapewniając platformę do nauki, kreatywności i interakcji. Nasza przestrzeń została zaprojektowana tak, aby inspirować, prowokować do myślenia i stymulować rozwój kreatywności każdego odwiedzającego.

Dołącz do nas w Stakkato Art Space i zanurz się w świecie sztuki, muzyki i kultury. Bądź częścią naszej kreatywnej społeczności i odkryj nowe horyzonty i inspirację.
Zarina
CEO Stakkato, generator pomysłów i źródło inspiracji dla całego zespołu
Alex
Alex — fajny gitarzysta i menedżer Stakkato Music Studio
Denis
Denis - robi pyszne koktajle i kawę
Evhenii
Bar-manager
Ksenia
Barmanka
Daria
SMM & Content Creator
Hanna
Administrator
Kirill
Event Manager
Chcesz zorganizować u nas wydarzenie?
Napisz do nas!
Made on
Tilda